DR Grajeta
W 100% polecam termoablację żylaków w/wym metodą. Pan doktor jest bardzo sympatyczną osobą , a do tego konkretny i bardzo profesjonalny. Miałam operowane dwie żyły odpiszczelowe. Zabieg odbył w ,,Przychodni Stopy'' w Zamościu . Pan doktor bardzo sprawnie poradził sobie z moimi dużymi żylakami , zupełnie bez bólu w trakcie i po zabiegu. Po zabiegu nie wystąpiły żadne komplikacje. Jeszcze raz dziękuję panie doktorze! Anna Voss, Erftstadt.
Anna na Znany Lekarz
Pan doktor jest bardzo kontaktowy , w prosty klarowny sposób wyjaśnił mi na czym polega leczenie. Czułam się przez cały czas bezpiecznie oraz , że jestem pod opieką profesjonalisty. Otoczył mnie fachową opieką nie tylko w czasie zabiegu również po mim. Polecam gorąco.
Jagna
Bardzo polecam dr Grajetę, przeprowadził mi zabieg usunięcia żylaków kończyny dolnej w grudniu. Życzliwy, dokładny w leczeniu, poświęca dużo uwagi pacjentowi i jego chorobie. Jestem zadowolony z zabiegu, polecam każdemu. Pozdrawiam Cholewiński.
P.Ch.
Wizyta przebiegła sprawnie, dostałam wszystkie odpowiedzi na moje pytania, bardzo rzeczowy lekarz, usg zrobione szybko. Polecam
Monika