DR Grajeta

Poznajmy się!
...

dr Katarzyna Grajeta


anestezjologia i intensywna terapia

medycyna estetyczna

Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu

Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie

Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w WarszawieJestem anestezjolożką, od ponad 20 lat pracującą w oddziale Kardiochirurgii. Serce i jego tajemnice nie są dla mnie obce, a leczenie i opieka nad pacjentami po operacjach by-passów, zastawek czy tętniaków aorty to moja codzienność.


Skąd więc medycyna estetyczna?

To pasja i kształcenie w tym kierunku od kilku lat. Pasja to za mało, aby zaproponować bezpieczne i jak najlepsze rozwiązania- dobrane indywidualnie do potrzeb pacjenta. Dlatego ukończyłam trzyletnie studia w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim w Warszawie zakończone egzaminem testowym i obroną pracy dyplomowej. Praktyka to liczne kursy i szkolenia indywidualne, w medycynie estetycznej bowiem nic nie jest takie, jak 5 czy 10 lat temu. Dzięki badaniom klinicznym dokonują się zmiany technik i sposób podejścia do wydawałoby się, znanych już tematów.